Kolik chcete půjčit?

Nebankovní půjčky

Možností, jak dnes rychle získat peníze na přilepšenou je opravdu hodně, jednou z nich jsou i nebankovní půjčky. Rozdíl mezi bankovní a nebankovní půjčkou je ten, že jej poskytuje instituce, která nemá status banky. Většinou se jedná i o krátkodobější úvěry, které jsou snáze splatitelné, není to však podmínka, a i nebankovní úvěr můžete si vypůjčit 1 000 až 25 000 Kč. Pro vyřízení je posuzována bonita klienta, jako taky to bývá v bance. Zpravidla stačí mít pravidelný měsíční příjem, ze kterého jste schopen úvěr splatit. Případně je třeba jiný doklad odkazující na Váš příjem, například v případě OSVČ nebo osob pracujících na DPP a DPČ. Pro zřízení úvěru ihned na účet je třeba vlastnit bankovní účet, na který Vám bude částka rychle připsána.

Stěžejní výhody nebankovního úvěru a sjednání

Asi největším pozitivem je rychlost a způsob sjednání. Vše je možné vyřídit online z pohodlí domova a ušetřit si tak čas od sjednávání schůzek na pobočkách. Nebankovní půjčka ihned je skvělá příležitost, pokud potřebujete rychle získat peníze pro rozvoj podnikání, nebo pro jiné osobní potěšení. Po vyřízení všech formalit a volbě výše a splatnosti se připíše nebankovní půjčka ihned na účet, který zadáte ke smlouvě při zřizování. Při sjednávání takové služby se Vám může honit hlavou, zda je to pro Vaše finance vůbec bezpečné, ale něčeho se obávat. Nebankovní půjčky poskytují pouze společnosti, které jsou vedeny v rejstříku České národní banky. Ta uděluje poskytovateli nebankovních služeb na základě předchozích kontrol licenci k provádění činnosti. Poskytovatel tak operuje v souladu se zákonem.

Při sjednání úvěru online prostřednictvím webových stránek je možné vypočítat na základě částky, kterou si chcete vypůjčit a termínu, do kterého ji budete splácet také přesnou částku úroku, kterou zaplatíte instituci nad rámec vypůjčené sumy.

Nebankovní úvěry jsou výhodné skoro pro každého. Ať už jste v nečekané finanční tísni, podnikáte a potřebujete svůj byznys trochu oživit, či chcete potěšit sebe nebo své blízké nějakou pozorností. Půjčujte si však tolik, kolik jste opravdu schopni v daném časovém horizontu splatit. Obecně bývají totiž úroky a poplatky z prodlení u nebankovních společností trochu vyšší než u běžných bank, což je pochopitelné. Před sjednáním úvěru si pozorně přečtěte obchodní podmínky.

Ve shrnutí, pakliže máte pravidelný příjem, nebojte se sjednat si nebankovní úvěr. Lze to udělat rychle z pohodlí domova online, přičemž vypůjčená částka se Vám pravděpodobně ještě tento den bude připsána na bankovní účet. Peníze můžete vynaložit dle vlastního uvážení, na cokoliv. V úrocích zaplatíte společnosti navíc v závislosti na výši a splatnosti úvěru, zpravidla platí že čím kratší doba splatnosti, tím je nižší i úrok a celková částka, kterou budete vracet. Před sjednáním je ale dobré určit si přesný odhad, za jak dlouhou dobu jste schopni částku splatit a nezadávat kratší dobu jen kvůli nižšímu úroku, to se totiž nemusí vyplatit.

Účty vedeme v:
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #
  • #